SMM Marketing Toshkentda
Prospero marketing agentligi. Biz korxonalarga ijtimoiy tarmoqlarda mijozlar bilan aloqa o'rnatishda yordam beramiz. Biz 2008 yildan beri ishlaymiz.
Biz ijtimoiy tarmoqlarda tijorat guruhlari uchun tarkib yaratishga, reklama beruvchilar, maqsadli reklama beruvchilar va ta'sir ko'rsatuvchilar bilan ishlashga ixtisoslashganmiz. Agentlik jamoasida tasodifiy odamlar yo'q: faqat jurnalistika va marketing sohasida tajribaga ega mutaxassislar.
Biz shug'ullanamiz:
1. Media marketingi
Biz biznes uchun sahifalar va guruhlarni boshqaramiz: biz kontent strategiyasini yaratamiz, tarkibni tuzamiz va uni rivojlantiramiz, shuningdek sharhlar va sharhlarga javoblar bilan shug'ullanamiz.
2. Ijtimoiy tarmoqlarni targ'ib qilish
Biz maqsadli reklama ishlab chiqamiz va sinovdan o'tkazamiz, qayta sotish va qayta ishlashni amalga oshiramiz, bloggerlar va ta'sir ko'rsatuvchilar bilan ishlaymiz.
Buni qanday qilamiz:
1. Biz maqsad va vazifalarni bilib olamiz. Biz qisqacha ma'lumot yuboramiz, tafsilotlarni shaxsan yoki telefon orqali muhokama qilamiz, narxini hisoblaymiz. Reja va strategiyani tayyorlaymiz
2. Biz batafsil tarkib strategiyasini va reklama rejasini namoyish qilamiz va ularni tasdiqlaymiz.
3. Biz sifatli tarkibni yaratamiz. Biz post matnlarini, dizaynini, fotosuratlarini, sahifalarini dizayni bil;an shug`ullanamiz, shuningdek sharhlarga javob beramiz.
4. Ijtimoiy tarmoqlarda aktsiyani o'rnatish. Biz maqsadli reklama olib boramiz, bloggerlar va fikr rahbarlari o'rtasida reklama joylashtiramiz.
Bizda sifatli va foydali maslahatlar mavjud
Instagram hisob qaydnomangizni qanday qilib eng yaxshi ro'yxatdan o'tkazish, mijozlar kelishi uchun aniq nima qilish kerakligi haqida batafsil tushuntiramiz va rivojlanish uchun ish bermayotgan muammoni aniqlaymiz
Endi birgalikda ishlashda postlarni keyinga qoldirish juda qulay: boshqa agentliklardan farqli o'laroq, siz barcha xabarlarni oldindan ko'rib chiqishingiz, ularga baho berishingiz mumkin.
Bizning agentlik tezkor reaktsiyaga ega, yangi g'oyalarimiz va takliflarimizga g'ayrat bilan javob berishga va javoban yangi narsalarni taklif qilishga, o'zgartirishga tayyor. Biz uchun mijozning fikri juda muhimdir.

Маркетинг SMM в Ташкенте
Маркетинговое агенство Prospero. Мы помогаем предприятиям общаться с клиентами в социальных сетях. Работаем с 2008 года.
Мы специализируемся на создании контента для коммерческих групп в социальных сетях, работе с рекламодателями, целевыми рекламодателями и влиятельными лицами. В команде агентства нет случайных людей: только профессионалы с опытом работы в журналистике и маркетинге.
Мы занимаемся:
1. Маркетинг в области СМИ
Мы управляем страницами и группами для бизнеса: мы создаем контент-стратегии, проектируем и создаем контент, а также занимаемся комментариями и ответами на комментарии.
2. Продвижение социальных сетей
Мы разрабатываем и тестируем таргетированную рекламу, делаем перепродажу и перепланировку, работаем с блогерами и лидерами мнений. Как это мы делаем:
1. Выясняем цели и задачи. Отправляем бриф, обсуждаем детали лично или по телефону, рассчитываем стоимость. Готовим план и стратегию
2. Показываем развернутую контент-стратегию и план по продвижению и утверждаем их.
3. Создаем качественный контент. Делаем тексты постов, дизайн, фотографии, оформление страниц, а также отвечаем на комментарии.
4. Настраиваем продвижение в соцсетях. Ведем таргетированную рекламу, размещаем рекламу у блогеров и лидеров мнений.
У нас качественная и полезная консультация
Подробное объяснение, как лучше оформить свой аккаунт в Инстаграм, что именно нужно сделать, чтобы клиенты пришли. Определение проблемы, от которой нет желаемых результатов в продвижении.
Теперь при совместной работе очень удобно откладывать посты: в отличие от других агентств, вы можете заранее просмотреть все посты, поставить оценку.
У нашего агентства скорость реакции, готовность пробовать, меняться, с энтузиазмом откликаться на наши новые идеи и предложения и предложить что-то новое в ответ. Для нас очень важно слушать клиента.