Toshkentda sayt yaratishga buyurtma berish
Yaxshi veb-sayt - bu rivojlanayotgan biznes va muvaffaqiyatli biznesning kalitidir. U kompaniyani mijozlarga namoyish etadi, uni raqobatchilardan ajratib turadi. Sayt savdo vositasi va foydani ko'paytirish vositasidir.
Kalit asosida veb-sayt yaratish bu dasturchilar, dizaynerlar, maket dizaynerlari, kontent menejerlari va boshqa ko'plab mutaxassislarni o'z ichiga olgan guruh tomonidan murakkab va mashaqqatli ishni bajarishni anglatadi. Veb-saytlarni ishlab chiqaruvchi kompaniyani to'g'ri tanlash maqsadga erishish yo'lidagi birinchi qadam - mijozning ehtiyojlarini to'liq qondiradigan sifatli manba.
Biz bilan ishlashda har bir mijoz quyidagilarga ishonishi mumkin.
1. 3-4 yil ichida qayta ko'rib chiqishni talab qilmaydigan sayt
2. raqobatdosh va "ishlaydigan" resurs
3. dizayni tufayli raqobatchilar orasida ajralib turadigan sayt
4. biznesning mohiyatini ochib beradigan va kompaniyani iloji boricha eng yaxshi ko'rinishda taqdim etadigan manba
5. tashrif buyuruvchilar orasida ishonchni uyg'otadigan sayt, chunki ishonch qancha ko'p bo'lsa, savdo shuncha ko'p bo'ladi
6. muammoning optimal echimini taklif qilish va uni sotib olishga undash
7. 3 yillik garantiya kafolati!
"Prospero" mijozlari sifatli xizmat va mutaxassislarning qo'llab-quvvatlashiga umid qilishlari mumkin. Mijozlar bizning ishimizdagi eng qadrlidir. Klientlar biz bilan hamkorlikdan mamnun bo'lishlari uchun qo'limizdan kelganini qilamiz.
Biz mijozlarimizga quyidagilarni taqdim etamiz:
1. Ishonchli kafolatlar. Har bir mijoz bilan shartnoma tuziladi. Unda ish shartlari, majburiyatlarimiz va resursni rivojlantirish xarajatlari ko'rsatilgan.
2. Teskari aloqa. "Kalit kalit" veb-saytga buyurtma bergan mijoz "Xabar yozish" shakli va elektron pochta orqali telefon orqali tezkor yordamga ishonishi mumkin. Shuningdek, siz biz bilan messenjerlarda bog'lanishingiz mumkin: Telegram yoki WhatsApp.
3. Prospero B jamoasi bilan Toshkentda uchrashuv (agar kerak bo'lsa).
4. arzon narxlardagi ishlab chiqish. Sayt - bu arzon bo'lishi mumkin bo'lmagan mutaxassislar jamoasining ishi.
Pul topadigan veb-sayt kerakmi? Sayt biznesga pul olib keladigan mijozlarni jalb qilish uchun kerak. Buni qidiruv tizimini optimallashtirish yoki Yandex, Google-da resurslarni reklama qilish va kontekstli reklama yordamida amalga oshirish mumkin.
PROSPERO marketing agentligi - bu 12 yillik tajribaga ega, murakkab muammolarni hal qilishdan va nostandart loyihalarni qabul qilishdan qo'rqmaydigan agentlik. Biz bilan bog'lanish orqali mijoz hech kimga ega bo'lmagan veb-sayt dizayni, noyob tarkib, aniq resurslarni boshqarish, qulay funksiyalarni olishiga kafolat beramiz! Resursni ishlab chiqishda yoki uni targ'ib qilishda bu erda shablonlarni topa olmaysiz. Har bir mijozga faqat individual yondashuv!

Сайт на заказ в Ташкенте
Хороший веб-сайт - залог процветающего бизнеса и успешного бизнеса. Он представляет компанию клиентам, отличает ее от конкурентов, является инструментом увеличения прибыли и продаж. Создать сайт «под ключ» - значит выполнить сложную и кропотливую работу командой, в которую входят программисты, дизайнеры, верстальщики, контент-менеджеры и многие другие специалисты. Правильный выбор компании-разработчика сайтов - это первый шаг к достижению цели - качественный ресурс, полностью отвечающий запросам заказчика.
Каждый клиент при работе с нами может рассчитывать на:
1. сайт, который не потребует доработки в течение 3-4 лет
2. конкурентоспособный и «рабочий» ресурс
3. сайт, который благодаря дизайну будет выделяться из толпы конкурентов
4. ресурс, раскрывающий суть бизнеса и представляющий компанию в лучшем свете
5. сайт, вызывающий у посетителей доверие, ведь, чем выше доверие, тем больше продаж
6. ресурс, способный убить «боль» клиента, предложив оптимальное решение проблемы и подтолкнуть его к покупке
7. гарантию на разработку 3 года!
Клиенты «Prospero» могут рассчитывать на качественный сервис и поддержку, со стороны специалистов. Заказчики – это самое ценное, что есть в нашей работе. Мы делаем все, чтобы они остались довольны сотрудничеством с нами.
Мы предоставляем наши клиентам:
1. Надежные гарантии. С каждым заказчиком составляется договор. В нем прописаны сроки работы, наши обязательства и стоимость разработки ресурса.
2. Обратная связь. Заказчик, заказавший веб-сайт под ключ, может рассчитывать на оперативную поддержку по телефону, через форму «Написать сообщение» и по электронной почте. Также вы можете связаться с нами в мессенджерах: Telegram и WhatsApp.
3. Встреча с командой Prospero в Ташкенте (при необходимости).
4. Доступная цена разработки. Сайт - это работа команды профессионалов, которая не может быть дешевой.
Нужен сайт, который приносит деньги? Сайт нужен для того, чтобы привлекать клиентов, которые приносят бизнесу деньги. Сделать это можно с помощью поисковой оптимизации или продвижения ресурса в Яндекс, Google и контекстной рекламы.
Маркетинговое агенство PROSPERO - это агенство с 12-летним опытом, которые не боится решать сложные задачи и берутся за нестандартные проекты. Мы гарантируем, что обратившись к нам, клиент получит дизайн сайта, которого больше ни у кого не будет, уникальный контент, понятное управление ресурсами, удобный функционал! Вы не найдете здесь шаблонов при разработке ресурса или его продвижении. Только индивидуальный подход к каждому покупателю!
Результат появляется через 2 месяца, но он стабильный и не требует дополнительных денежных вложений!