Veb-saytlarni noldan ishlab chiqish
Hozir, Internet davrida, muvaffaqiyatli biznesning mavjudligi o'z veb-saytingiz mumkin emas. Ko'pgina odamlar, kompaniya bilan munosabatlarni boshlashdan oldin, avval Internetda bu haqda ma'lumot qidirishadi.
Sayt sizning vizitkangiz, Internetdagi vakolatxonangizdir! Veb-saytga ega bo'lish sizga o'sish uchun katta imkoniyatlar va ulkan savdo kanalini beradi. Biz sizning orzuingizdagi veb-saytni yaratishimiz mumkin!
Sayt yaratilgandan so'ng siz uchun mavjud bo'lgan barcha xususiyatlar:
• Noyob dizayn
• Mobil moslashuvchan
• Xavfsiz HTTPS protokoli
• Ishning yuqori tezligi
• Saytni boshqarish paneli
• O'g'rilikdan himoya qilish
• Bannerlar va grafikalar
• Yangiliklarga obuna bo'lish
• Saytdan qidirish
• Teskari aloqa shakllari
• Kompaniya sahifalari
• xizmatlar bilan integratsiya
• Zaxira nusxasi
• Domen uchun pochta
• SEO uchun moslashtirish
• Ma'lumotlarni to'ldirish
• Ishonchli server
• Texnik yordam
Saytni yaratish bosqichi:
Ma'lumot to'plash to'g'ridan-to'g'ri ishga borishdan oldin ma'lumot to'plash, sizdan kelajakdagi loyihani qanday ko'rishingiz haqida iloji boricha ko'proq ma'lumot berishingizni so'rashadi.
Tafsilotlar odatda menejer bilan savol-javob orqali og'zaki suhbatda yoki yozma ravishda ishlab chiquvchi kompaniyaning so'rovnomasini to'ldirishda muhokama qilinadi. Texnik topshiriqni tuzish Siz menejerga o'z fikrlaringizni bildirganingizdan so'ng, u sizning xohishingizga muvofiq texnik topshiriqni tuzadi, ya'ni unda nima va qanday qilayotganimiz aniq yozilgan hujjat.
Dizayn barcha tafsilotlar kelishilgan holda loyihalash, siz veb-sayt yaratishning keyingi bosqichiga o'tishingiz mumkin - dizayn.
Dizaynning so'nggi versiyasi - bu sayt sahifalarining barcha asosiy turlarini batafsil ko'rsatadigan rasmlar to'plami. Bu sizning saytingizga tashrif buyuruvchilarni ko'radi. Oraliq variant sayt prototipi, ya'ni uning sxematik yoki soddalashtirilgan tasviri bo'lishi mumkin.
Maket dizayn tasdiqlangandan so'ng maket, sayt tartibi brauzerlar tomonidan "tushunarli" qilib qo'yilgan. Tartibni brauzerda ochish, tugmachalarni bosish, menyu yoki shaklni ochish mumkin.
Dasturlash agar sizning saytingizda noyob elementlar mavjud bo'lsa, ularning rivojlanishi ushbu bosqichda amalga oshiriladi. Esingizda bo'lsa, dasturlash bu murakkab jarayon, noyob elementlar saytingizni haqiqatan ham keyingi bosqichga olib chiqadi, ammo ularning ko'pligi sayt narxiga sezilarli ta'sir ko'rsatishi va sayt yaratish vaqtini uzaytirishi mumkin.
Saytni o'rnatish tugagandan so'ng to'ldirish, uni tarkib bilan to'ldirish vaqti keldi. buni o'zingiz qilishingiz mumkin, yoki bizning kompaniyamizning kontent menejeri.
Qo'llab-quvvatlash Sayt tarkib bilan to'ldirilgandan so'ng, uni ishga tushirish mumkin. Bu sayt yaratilishini yakunlaydi. Biroq, saytni dolzarb tutish uchun uni doimiy ravishda yangi ma'lumotlar bilan yangilab turish kerak. Shuningdek, saytingizga qulaylikni yaxshilaydigan (foydalanuvchilar bilan o'zaro aloqalar) yangi xususiyatlarni qo'shish ortiqcha bo'lmaydi.

Создание сайта с нуля
Существование успешного бизнеса сейчас, в эпоху интернета, представляется невозможным без собственного сайта. Большое количество людей перед тем, как начать отношения с компанией, сначала ищут информацию о ней в интернете.
Сайт - это ваша визитная карточка, ваше представительство в интернете! Наличие сайта дает вам большие возможности для роста и огромный канал продаж. Мы сможем создать сайт вашей мечты!
Все возможности которые будут вам доступны после создания сайта :
• Уникальный дизайн
• Мобильный адаптив
• Защищенный протокол HTTPS
• Высокая скорость работы
• Панель управления сайтом
• Защита от взлома
• Баннеры и графика
• Подписка на новости
• Поиск по сайту
• Формы обратной связи
• Страницы о компании
• Интеграция с сервисами
• Резервное копирование
• Почта для домена
• Настройка под SEO
• Заполнение данными
• Надежный сервер
• Техническая поддержка
Этап разработки сайта:
Сбор информации перед тем, как приступить непосредственно к работам, вас попросят как можно подробнее рассказать, о том, каким Вы видите будущий проект.
Детали обычно оговариваются либо в устной беседе с менеджером посредством вопросов и ответов либо письменно, заполняя анкету от компании разработчика. Составление технического задания После того, как вы выскажите свои мысли менеджеру, он составит по вашим пожеланиям техническое задание, то есть документ, в котором четко будет прописано, что и как мы делаем.
Дизайн когда все детали оговорены, можно приступать к следующему этапу создания сайтов – дизайну.
Финальная версия дизайна представляет собой набор картинок, на которых детально изображены все основные типы страниц сайта. Таким ваш сайт будут видеть посетители. Промежуточным вариантом может стать прототип сайта, то есть схематическое или упрощенное его представление.
Верстка после утверждения дизайна, по нему делается макет сайта «понимаемый» браузерами. Сверстанный макет можно открыть в браузере, понажимать на кнопки, открыть меню или форму.
Программирование если на вашем сайте есть уникальные элементы, их разработка происходит на данном этапе. Помните, программирование – сложный процесс, уникальные элементы действительно выведут ваш сайт на новый уровень, но их большое количество может значительно повлиять на стоимость сайта и продлить время создания сайта.
Наполнение после того, как настройка сайта завершена, наступает время наполнения его контентом. это можете делать вы самостоятельно, либо контент менеджер нашей компании.
Поддержка после того, как сайт наполнен контентом, его можно вводить в эксплуатацию. На этом создание сайта можно считать завершенным. Однако, чтобы сайт оставался актуальным, его регулярно нужно пополнять новой информацией. Также не лишним будет добавление на ваш сайт новых возможностей, улучшающих юзабилити (взаимодействие с пользователями).